Damskie zapachy perfumowane na wiosnę

Wiosna zbliża się wielkimi krokami… a wraz z nią więcej słońca, optymizmu i energii. Jest to idealny czas na wprowadzanie zmian. Warto zacząć je od zmiany zapachu! Pomoże on zapoczątkować ciąg metamorfoz, o których być może wiele z nas myśli, ale żadna nie ma odwagi, by wcielić je w życie. Dobrze więc podejść do tematu metodą małych kroków. A pierwszym z nich może być wybór nowego zapachu perfumowanego. Jakie propozycje cieszą się największą popularnością? Przedstawiamy największe hity sprzedażowe.

Euphoria od Calvina Kleina

Euphoria od Caliva Kleina cieszy się niemalejącą popularnością. Czym charakteryzuje się ta zapachowa kompozycja? Początkowo kusi egzotyczną nutą granatu, by ustąpić na rzecz uwodzicielskich akordów kwiatu lotosu i orchidei. Bazę stanowi zapach fiołka, bursztynu, piżma oraz mahoniu. Całość kipi więc od różnych emocji, którymi kobieta może dzielić się z otoczeniem, podkreślając swoją siłę, niezależność i urok.

Crystal Noir od Versace

Wiosna to czas, kiedy łatwiej i szybciej można się zakochać. Pomoże w tym woda perfumowana Crystal Noir od Versace, która zawiera aromat drzewa sandałowego, czyli silnego afrodyzjaku. Kompozycja uwodzi również zapachem piżma, pomarańczy, a także bursztynu, piwonii oraz gardenii. Całość podkreśla więc kobiecą delikatność, wrażliwość oraz piękno, tworząc wokół niej nutę tajemniczości, która przyciąga uwagę mężczyzn.

Brit od Burberry

Wiosna to okres, kiedy dni stają się coraz dłuższe, a noce cieplejsze. Zachęca to do wieczornych i nocnych wyjść, w czasie których kobiety pragną błyszczeć i przyciągać uwagę innych. Pomoże w tym zapach Brit Burberry, który w nutach głowy intryguje aromatami limy i gruszki oraz migdałami. Następnie uwodzi kompozycją piwonii, cukru i kandyzowanych migdałów. Woda perfumowana w nutach bazowych posiada

mahoń, fasolkę Tonka, ambrę, a także wanilię. Całość ma ciepły i przywołujące miłe wspomnienia charakter – ludzie dookoła będą chcieli czuć ten zapach.

Propozycji na wiosnę jest oczywiście o wiele więcej. Nic nie stoi na przeszkodzie, by poszukać zapachów mniej popularnych i przez to bardziej oryginalnych. W tym celu udać można się do perfumerii bądź zapoznać się z ofertami sklepów internetowych (jednym z większych i lepiej wyposażonych jest sklep Perfumy.pl – https://perfumy.pl/pol_m_Perfumy-damskie_Wody-perfumowane-152.html). Duży wybór umożliwi wybranie dla siebie najodpowiedniejszego, uwodzącego i motywującego do zmian zapachu. Warto przywitać wiosnę z nowym zapachem perfumowanym, który otworzy nowy i (oby!) bardzo szczęśliwy etap w życiu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here