Idealny prezent dla mamy

Kiedy dowiadujemy się, że nasza przyjaciółka, bądź ktokolwiek z bliskiego otoczenia zachodzi w ciąże to celebrujemy ten moment, staramy się im pomagać na co dzień, a finalnie organizujemy babyshowr. Bardzo często pojawia się w naszej głowie pytanie:”jaki prezent dla mamy będzie najlepszy?”.
Przede wszystkim musimy się zastanowić czy zależy nam na prezencie, który będzie tylko dla mamy czy może ma służyć również dziecku. Są bowiem Panie, które nie lubią być traktowane jako jeden organizm z małym człowiekiem, chcą zachować swoją autonomię, a tym samym wspólny prezent nie będzie dla nich przyjemny. Jeśli już dokonamy podziału, to możemy skupić się na wybieraniu prezentów. Młoda mama powinna ucieszyć się bonu na masaż relaksacyjny. Chwila tylko dla siebie i możliwość wyjścia z domu, już sama w sobie brzmi zadowalająco. Tak samo zorganizowanie wizyty w salonie kosmetycznym czy w zakładzie fryzjerskim będzie doskonałym prezentem i umili czas mamie. Możemy wybrać również prezent w typie misia-szumisia, a wiec zabawki która po uruchomieniu wydaje dźwięki takie same, jakie małe dziecko słyszało będąc w brzuchu i naturalnie się wycisza oraz uspokaja. Kiedy dziecko się obudzi z płaczem, szumiś automatycznie się włączy. Jeśli młoda mama karmi piersią idealny może okazać się elektryczny laktator, czy dobre wkładki laktacyjne. Fajnym prezentem, który jest dość kosztowny będą również pieluszki wielorazowe. Jednak najlepiej zawsze podpytać co może się przydać, aby nie okazało się, że zdublujemy prezenty.
Jeśli natomiast poszukujemy prezentu dla własnej mamy, która jest już w średnim wieku, tak naprawdę posiada wszystko, czego mogłaby pragnąć, to problem urasta do rangi poważnego. Wtedy najlepiej zastanowić się, jaki mamy budżet na przyjemności, a także co dana osoba lubi. Idealnym prezentem mogłaby być wycieczka w ciepłe kraje. Chwila zapomnienia na pięknych, złotych piaskach, kąpiele w ciepłej, błękitnej wodzie i tropikalne widoki, zachwycą każdego. Jeśli jednak obdarowana osoba boi się latać to musimy wybrać inny prezent. Możemy zdecydować się na oczywisty wybór taki jak np.: kosmetyczka, kwiaty, czekoladki, piękna zastawa obiadowa, mikser. Coraz częściej wybieramy drogie urządzenia kuchenne takie jak np. thermomix. Jednak decydując się na taki zakup musimy dokładnie przeanalizować czy nasza mama będzie z niego korzystała, a także czy obsługa tego urządzenia jej nie przerośnie. Coraz częściej elektroniczne urządzenia łączą się z internetem, a nie każdy z nas umie z niego korzystać.
Bardzo fajnym prezentem będzie również np. kurs obsługi komputera. Ciężko samemu zmobilizować się do podjęcia nauki, a w momencie otrzymania takiego bonu nie będziemy mogli z niego zrezygnować. Jak wiadomo w obecnych czasach wszędzie pojawiają się elektronika, nawet aby kupić bilet w tramwaju musimy posiadać podstawowe umiejętności obsługi urządzeń.
Jeśli jesteśmy bardzo zapracowanymi osobami i mamy mało czasu na spędzanie go z rodziną, to możemy wykupić wspólny wyjazd do SPA dla siebie i mamy bądź np. świąteczny wyjazd w góry dla całej rodziny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here