Nowoczesny zabieg modelujący sylwetkę – LipoLife 3D

0
897

Medycyna estetyczna to coraz bardziej rozpowszechniana dziedzina, w obrębie której możliwa jest zmiana wyglądu, ulepszenie wszelkich niedoskonałości ciała, jak również poprawa zdrowia fizycznego i psychicznego. Wśród wielu popularnych działań warto wymienić te, które skutecznie wpływają na wizerunek i formę pacjentów. Ostatnio bardzo popularną techniką poprawy wyglądu jest zabieg LipoLife. Czym on jest? Na czym polega? Jakie są jego efekty? Gdzie wykonać profesjonalne działania odchudzające?

Czym jest LipoLife?

Zabieg ten to nowoczesne i innowacyjne działania, mające na celu zredukowanie niepotrzebnej, zalegającej tkanki tłuszczowej. Tego rodzaju liposukcja laserowa to działania bezpieczne, małoinwazyjne, jak również dostarczająca wiele satysfakcji i zadowolenia. Obszar działań obejmuje niemalże wszystkie partie ciała. Najczęściej wykorzystywany jest do modelowania brzucha, ud, ramion, pośladków, itp.

Efektami zabiegu jest nie tylko utrata masy i objętości ciała, ale również pozytywny wpływ na wygląd i kondycje skóry. Na czym dokładnie polega terapia?

LipoLife to nowoczesna metoda stosowana w medycynie estetycznej. Transfer tkanki tłuszczowej wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, co dostarcza komfortu pacjentom, a przede wszystkim ogranicza wszelki ból związany z zabiegiem. Usuwanie nadmiernego tłuszczu z ciała nie powoduje zmian struktury tkanki, dzięki czemu możliwe jest późniejsze, ponowne jej wykorzystanie w tzw. lipomedlingu. Techniki te powodują nie tylko zmianę wyglądu poprzez usuwanie tłuszczu ale również tworzenie wymarzonej sylwetki poprzez jej dodawania w wyznaczone miejsca.

Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny, a działania wykonywane są po uprzednim przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu lekarskiego.

Gdzie wykonać profesjonalny zabieg?

Gabinet piękności wrosinski.pl to profesjonalny salon, w którym wykonywane są działania upiększające. W ofercie firmy znajdują się terapie dostosowane do potrzeb i wymagań pacjentów, jak również dobrane pod względem bezpieczeństwa i wysokiej skuteczności.

Komu dedykowana jest tego rodzaju technika wspomagająca odchudzanie?

Minimalna inwazyjność działań to główna zaleta terapii. Cecha ta zachęca do wykonania liposukcji laserowej w wielu przypadkach. Zabieg LipoLife wykorzystywany jest przede wszystkim przez osoby, które:

– posiadają niezadawalającą budowę ciała,
– mają problem z odchudzaniem,
– przeszły wcześniej zabieg liposukcji klasycznej i chcą poprawić jej efekty,
– posiadają nadmierny cellulit,
– chcą odmłodzić skórę,
– wiele innych.

Choć działania te są bezpieczne i skuteczne warto również zwrócić uwagę na przeciwwskazania, które ograniczają lub wykluczają możliwość podjęcia tego rodzaju terapii. Nie jest to typowy sposób na odchudzanie, pomaga jedynie osiągnąć atrakcyjny wygląd. Wśród czynników, które uniemożliwiają zastosowanie nowoczesnej technologii są: nadmierna otyłość, otłuszczenie trzewne, cukrzyca, problemy z tarczycą, nadciśnienie tętnicze i inne choroby układowe, zapalenie skóry, zakażenia bakteryjne, itp.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here