oświadczyny w kinie

Szalone oświadczyny jest to doskonały sposób na to, aby zdobyć serce swojej kobiety. Mało tego będzie ona dodatkowo wniebowzięta, ponieważ oświadczyny będzie wspominać jako moment rodem z komedii romantycznej. Należy pamiętać o tym, że takie oświadczyny nie będą pasowały do każdej kobiety. Wiele kobiet stawia na klasykę i nie chciałaby, aby ten dzień wyglądał inaczej. Przy okazji szalonych oświadczyn przygotuj się na to, że wesele z pewnością powinno zawierać w sobie elementy szaleństwa.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/szalone-oswiadczyny/

Czym zaskoczyć swoją ukochaną?

Jeśli dobrze znasz swoją kobietę to wiesz, że zawsze marzyła o oświadczynach rodem z komedii romantycznej. Tego dnia musisz stanąć na wysokości zadania. Nie martw się, wielu mężczyzn w takim momencie obawia się, że nie podała zadaniu. Wielu myśli tak z powodu tego, że oświadczyny takie kojarzą im się z ogromnym wydatkiem. Jednak prawda jest taka, że to wcale nie musi tak wyglądać. Nie musicie inwestować w wakacje na egzotycznej wyspie czy też romantycznego lotu do Paryża. Równie dobrze jest zorganizować coś wyjątkowego i niespotykanego na miejscu. Czego unikać? Z pewnością, jeżeli t
Twoja kobieta stawia na oryginalność odpuść sobie zaręczyny w walentynki, ponieważ jej charakter nie doceni tego romantycznego gestu. Szaleństwo dotyczy bardziej kreatywności niż szaleńczego wydawania pieniędzy. Nie inwestuj zatem w pierścionek wart kilkanaście tysięcy. Zamiast tego postaw na coś oryginalnego.

3 szalone pomysły na oświadczyny

Oświadczyny w kinie

Wyobraź sobie, że siedzicie w kinie i nagle podczas seansu ona myśli, że na ekranie pojawi się jej ulubiony film, podczas gdy na ekranie pojawia się napis: ,,( Imię Twojej wybranki), czy wyjedziesz za mnie?” Wtedy Ty wstajesz z fotela, klękasz przed nią i prosisz ją o rękę. Czy nie jest to idealny pomysł na romantyczne oświadczyny?

Scenariusz jak z filmu

W przypadku oświadczyn rodem z komedii romantycznej musisz zaangażować do tego pomysłu kilka osób. Będą to zawodowi tancerze, którzy wykonaliby układ choreograficzny w miejscu publicznym. W jaki sposób miałoby to wyglądać? Wyobraź sobie, że czekasz na przystanku autobusowym wraz ze swoją dziewczyną i kilkoma z pozoru przypadkowymi osobami. Nagle podstawieni tancerze zaczynają tańczyć swój układ taneczny i angażują do tego przyszłego pana młodego. Zapewne dziewczyna, dla której wykonana będzie choreografia będzie w szoku. Wtedy mężczyzna wyłania się w tańcu, zatrzymuje się przed partnerką, klęka i prosi ją o rękę. Reakcja z pewnością będzie niezapomniana.

Dla fanki piłki nożnej

Może być tak, że Twoja dziewczyna uwielbia sport. Dla przykładu niech będzie to piłka nożna. Postaraj się zabrać ją na mecz jej ulubionej drużyny. W przerwie tancerki wykonałyby występ taneczny do ulubionej piosenki Twojej ukochanej. To na pewno zwróci jej uwagę. W 9odpowiednim momencie tancerki pokażą kartki z literkami, które będą układały się w imię Twojej partnerki. Kiedy Twoja dziewczyna zauważy ten szczegół Ty wstań, uklęknij i poproś ją o rękę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here