dres męski

Męskie dresy przestały być już dawno synonimem subkultury i stały się symbolem wygody w miejskim stylu. Do tego nie trzeba kupować ich w kompletach, choć w tej wersji mogą bardzo dobrze się prezentować, ale wystarczy nabyć spodnie dresowe męskie i dobrać do nich t-shirt i bluzę. Podobnie jak w przypadku kobiet, tak i w przypadku mężczyzn spodnie dresowe mogą mieć nie tylko sportową odsłonę. Te w wersji baggy mężczyźni, którzy uważają się za trendseterów zakładają nawet do koszuli, a także luźnych kurtek bomberek. Do tego niezobowiązujący kilkudniowy zarost i miejska stylizacja gotowa. W jakie spodnie dresowe najlepiej zainwestować?

Męskie spodnie dresowe w różnych odsłonach – wybierz sportowy fason dla siebie

Ponieważ mężczyźni z natury są praktyczni, to większość jeśli nauczyli się, że dres to strój sportowy, nigdy nie założą go na spotkanie na mieście czy nawet ze znajomymi. Nie znaczy to, że negują potrzebę jego posiadania, gdyż jak najbardziej potrzebują go do codziennej aktywności, zwłaszcza, że jogging stał się codziennością wielu. Bawełniane modele świetnie prezentują się również na siłowni, są wygodne i praktyczne. Modele ze ściągaczem do biegania sprawdzają się idealnie, gdyż nie krępują ruchów.

Co z kolorami – czyli jaki dres wybrać?

Jeśli jesteś odważny możesz postawić na intensywny kolor, choć nie każdy będzie się w nim dobrze prezentował. Na pewno bezpiecznym i zawsze modnym wyborem jest dres szary. Można wybrać również granatowy bądź brązowy czy też czarny. Czerwone czy żółte spodnie dresowe to już wybór tylko dla odważnych. Te drugie można wszak założyć do t-shirta w stylu reggae, np. w jamajskich barwach czy z wizerunkiem Boba Marleya. Sprawdzi się również do modelu koszulki w kolorowe, rozmazane plamy przypominające obrazy sztuki współczesnej. Oczywiście decydując się na klasyczny kolor nie masz ograniczeń co do doboru koszulek i każda będzie do niego pasować. Spodnie dresowe bez ściągacza to doskonały wybór nie tylko na urlop w ośrodku SPA, ale również do wielu aktywności sportowych, również jazdy na rowerze.

Spodnie dresowe slim fit to nie wybór dla każdego. Oczywiście trzeba mieć szczupłe nogi, przede wszystkim łydki. Jeśli masz odrobinę więcej kilogramów to polecamy te o kroju baggy, luźne nogawki i nieco obniżony krok to model w którym możesz poczuć się wygodnie i męsko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here