Hurtownia naczyń jednorazowych

W przechowywaniu żywności bardzo pomocne są jednorazowe opakowania. Hurtownia naczyń jednorazowych i opakowań na jedzenie, której to produkty znaleźć można pod adresem internetowym:https://ika-albrecht.pl/, specjalizuje się w wykonywaniu plastikowych i papierowych pojemników, które sprawdzają się zarówno w domu jak i w przedsiębiorstwach gastronomicznych.

Hurtownia naczyń jednorazowych Poznań

Ika-albrecht to firma, która powstała w 1993 roku i do dziś cieszy się dość sporym zainteresowaniem. W ofercie tej firmy znaleźć można przede wszystkim jednorazowe pojemniki czy torby, które pomagają w prawidłowym przechowywaniu jedzenia. Jednorazowe pojemniki są dziś niezwykle popularne. Wiele osób wykorzystuje takie opakowania w domowych gospodarstwach, gdyż korzystanie z nich jest najzwyczajniej w świecie wygodne. Opakowania jednorazowe to jednak podstawowe elementy wyposażenia wszelkich lokali gastronomicznych, gdyż klienci bardzo często zamawiają jedzenie na wynos.

Opakowania do sushi

W bogatym asortymencie firmy znaleźć można między innymi pojemniki do sushi, czyli do dania, które w ostatnim czasie zyskało ogromną popularność. W plastikowych buteleczkach restauracje sprzedają na wynos sos sojowy. Zakupić można także większe ilości tacek plastikowych w kolorze czarnych, do których to pakuje się rolki sushi. Co więcej, znaleźć można również bambusowe pałeczki do sushi o długości 21 cm.

Kartony na ciasto i torty

Miejscem, które wykorzystuje zdecydowanie najwięcej opakowań jednorazowych jest bez dwóch zdań cukiernia. Wszelkie słodkości, a głównie torty i ciasta muszą być w odpowiedni sposób przechowywane, aby zachowały swoją świeżość. Do pakowania tortów sprzedawanych na wynos, na zamówienie klienta, idealnie sprawdzą się plastikowe pojemniki, które nie dopuszczają powietrza do wnętrza opakowania. Tak zapakowany tort czy ciasto również prezentuje się zdecydowanie lepiej niż owinięty w papier.

Jednorazowe naczynia

Oczywiście wspomnieć trzeba także o tym, że pojemniki na zupę również wykorzystywane są dziś w życiu codziennym. Jest to produkt, który świetnie sprawdzi się na piknikach czy na dużych imprezach okolicznościowych, gdyż korzystając z takich naczyń, nie ma konieczności ich mycia, jak to ma miejsce w przypadku porcelanowych misek czy talerzy. Pojemniki do zupy mają różne pojemności. Mogą być one także wykonane z papieru, ale i plastiku, jednak obie wersje dobrze sprawdzają się w kontakcie z gorącym obiadem.

Półmiski jednorazowe sprzedawane są przeważnie w kompletach po około 10 sztuk. Wykorzystywane są także na różnego rodzaju przyjęciach. Warto dodać, iż wykonywane są z aluminium, dlatego świetnie nadają się do serwowania ciepłych i zimnych przekąsek. Oprócz tego, w ofercie firmy znaleźć można dobre, solidne dyspensery do serwetek, których nie powinno zabraknąć w żadnej restauracji. Nie tylko są przydatne podczas jedzenia, ale przede wszystkim dodają uroku stolikom w jadalni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here