Nowe perfumy dla mężczyzn

Perfumy Issey Miyake to niezwykłe zapachy. Proponuje on wonie zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Tworzone przez niego zapachy inspirowane są Japonia, a przede wszystkim Hiroszimą, czyli miastem jego wychowania. Issey Miyake inspiruje się także modna, której poświęcił całe swoje życia. W ostatnim czasie Issey Miyake zaproponował panom nowy zapach. Czym się on charakteryzuje i do kogo jest skierowany?

Perfumy Issey Miyake

Perfumy Issey Miyake to zapachy oryginalne, nieoczywiste, skierowane do osób ceniących niesztampowe rozwiązania. Nietypowość kompozycji zapachowych ma jednak wielu zwolenników. Issey Miyake tworząc swoje perfumy, inspiruje się Japonią, modą, a także mocno stawia na minimalizm. Wyraża się on zarówno w kompozycjach zapachowych, jak i opakowaniach pachnideł. Najpopularniejsze zapachy to L’eau d’Issey i L’Eau Bleue d’Issey Pour Homm. Można je zamówić na https://www.perfumeria.pl/collections/issey-miyake. Issey Miyake proponuje jednak nie tylko kultowe zapachy, ale także nowości. Tą ostatnią są perfumy Nuit d’Issey Polaris.

woda perfumowana dla mężczyzn

Nuit d’Issey Polaris – nowa woda perfumowana dla mężczyzn

Nuit d’Issey Polaris to nowość od marki Issey Miyake. Jest to woda perfumowana dla mężczyzn. Jej zapach jest głęboki, tajemniczy, seksowny. Przyciąga spojrzenia i zachwyca otoczenie. Oparty jest głównie na nutach drzewnych. W nucie głowy znajdują się cyprys, czarny pieprz i bergamotka. Serce perfum stanowi paczula, drzewo cedrowe oraz oud, a nuta podstawy to skóra, balsam gurjan, wanilia, bursztyn, labdanum. Połączenie tych aromatów sprawia, że nowość od Issey Miyake jest jeszcze bardziej intensywna niż legendarny męski zapach Nuit d’Issey. Perfumy zamknięte są w gustownym i eleganckim flakonie, który podkreśla ich charakter.

Woda perfumowana

Woda perfumowana Nuit d’Issey Polaris została stworzona aż przez trzech mistrzów współczesnego perfumiarstwa: Fanny Bal, Dominique Ropion i Loc Dong. Zadbali oni o to, aby won Nuit d’Issey Polaris była intensywna i łatwo rozpoznawalna. Zapach najlepiej rozwija się, jeśli zostanie zaaplikowany w miejscach intensywnego pulsu lub przy powolnym uwalnianiu się z ubrania. Nowe perfumy dostępne są w pojemności 100 ml. Premiera nowego zapachu miała miejsce 10 czerwca 2020.

Nuit d’Issey Polaris – kto pokocha ten zapach? 

Nuit d’Issey Polaris to zapach dla mężczyzn odważnych, pewnych siebie, lubiących przyciągać wzrok Zapach można „założyć” do garnituru, ale o wiele lepiej sprawdzi się wieczorem na randkę lub większą okazję. Jego intensywność nie zachęca do skrapiania się Nuit d’Issey Polaris w szczególnie upalne, letnie dni. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here