makijaż brwi
fot. pexels.com

Ostatnim trendem, który dominuje w makijażu damskim jest malowanie brwi. Jednakże by to zrobić, trzeba wiedzieć jakich kosmetyków używać, a także jak przeprowadzić odpowiedni makijaż brwi, aby dobrze wyglądać. Sprawdź, jakich kosmetyków używać do malowania brwi.

Zobacz też: https://www.uroda.info.pl/jakie-wybrac-kosmetyki-do-malowania-brwi/

Moda na brwi

Obecnie bardzo modne jest podkreślanie swoich brwi. Najlepiej by były one gęste i mocne, aczkolwiek nie każda kobieta posiada takie brwi i wówczas sięga po odpowiednie triki makijażowe, aby sobie takie namalować.

Podstawą robienia makijażu brwi jest odpowiednie nadanie im kształtu. Muszą być oczywiście wcześniej starannie wyregulowane, inaczej efekt nie będzie taki, na jakim nam zależy.

Jak malować brwi?

Przede wszystkim musisz to robić precyzyjnie, aby makijaż brwi był efektowny, a także stanowił świetnie wykończenie całego makijażu. Podczas malowania swoich brwi rób to bardzo dokładnie, nie wyjeżdżaj poza linie włosków, a jeśli chcesz dodać im objętości zrób to subtelnie.

Nie śpiesz się, gdyż pośpiech nie jest dobrym doradcą, a już na pewno nie w robieniu makijażu. Wybierz kosmetyki, które pozwolą ci na szybkie akcentowanie kształtu i charakteru twoich brwi, bo inaczej możesz wyglądać komicznie.

Dobieraj odpowiedni kolor do umaszczenia twoich brwi. To bardzo ważne, gdyż zróżnicowana kolorystyka może nadać im śmiesznego charakteru i zbyt mocno będą one oderwane od twojej urody, a to spowoduje, że efekt makijażu będzie tragiczny.

Jakie kosmetyki są potrzebne?

Potrzebujesz przede wszystkim tusz do brwi, który ma specjalną szczoteczkę, dzięki które precyzyjnie je zaakcentujesz. Pamiętaj, aby dobrać właściwy odcień tuszu. Potrzebna ci będzie również kredka ze szczoteczką, która umożliwi ci rozczesanie brwi i zdyscyplinowanie włosków.

Ostatnią rzeczą, która jest absolutnym must have w makijażu brwi jest wosk i puder. Z pomocą wosku nadasz włoskom pożądanego kształtu, a pudrem wypełnisz go w odpowiednim odcieniu.

Przeczytaj też: http://www.workshopofnature.pl/jak-znalezc-dobrego-fryzjera-w-krakowie/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here