Systemy alarmowe

Czasem podwójne zamki antywłamaniowe w drzwiach lub okna antywłamaniowe to nie wystarczające środki ochrony naszego dobytku i bliskich.

Systemy alarmowe do domu mogą okazać się wartościowym rozwiązaniem, są one dostępne w różnych wariantach, zależnie od zapotrzebowania dla konkretnego domu, mieszkania, a także osób w nim przebywających. Dlaczego zatem zakup alarmu może być słuszną inwestycją, jakie są zalety systemów alarmowych?

Domowe systemy alarmowe różnią się w zależności od ich przeznaczenia. Wersje antywłamaniowe są zaprojektowane do wyszukiwania ruchu. Niewątpliwie zapewniają one całodobową ochronę, dzięki czemu każda noc będzie bezpieczna. Systemy alarmowe przynoszą ulgę, zwłaszcza wtedy kiedy musisz zostawić twoje dzieci same na całą noc.

Kolejną korzyścią, jest na pewno obecność alarmu jako straszaka na przestępców. Większość domów wyposażonych w alarmy, posiada tabliczkę o fakcie, że jest to obiekt chroniony przez firmę. Już sama obecność takich znaków może skłonić włamywacza do próby obrabowania, na przykład domu który potencjalnie systemem ochrony domu objęty nie jest. Ponadto wiele modeli potrafi poinformować organy ścigania, dostarczając policji wiadomości o potencjalnie niebezpiecznej sytuacji.

Dodatkowo, niektóre alarmy mają wbudowany alarm przeciwpożarowy bądź detektor tlenku węgla. Czasem jest też możliwe dostanie niższej stawki za ubezpieczenie domu, po zainstalowaniu systemu alarmowego. Może nasunąć się zatem pytanie, czy takie systemy są trudne w instalacji? Nie muszą.

Bezprzewodowy system alarmowy Dione Basic jest rozwiązaniem, do którego nie musisz zatrudniać fachowca. Można sterować nim zdalnie wystarczy telefon z androidem lub iOS2. Po montażu, otrzymujemy powiadomienia o stanie systemu alarmowego, a także możliwość włączania bądź wyłączania alarmu na odległość. Aplikacja umożliwia kontakt z centralą po zalogowaniu, dzięki której można wezwać pomoc, wskazując lokalizacje. Wystarczy tylko jedno dotknięcie na smartfonie! Aplikacja jest bezpłatna, a zestaw Dione Basic można łatwo zainstalować także w firmie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here